2 Kişilik Oyunlar

Sizin seçtiğimiz 2 Kişilik Oyunlar ile tek bilgisayarda çoklu zaman geçirmeniz için oluşturulmuştur. En güzellerini bu kategori de bulabilirsiniz…

Günümüz teknolojisinin vazgeçilmediği bilgisayarlar artık tamamen oyun makinesine dönmüş diyebiliriz. İnanın kimileri işini halletmek amacıyla kullanmakta, kimileri ise oyun oynayarak zaman geçirmenin peşindedir. Eminim bundan sonra da yıllar geçse de vazgeçilmezimiz olacaktır.


Bazı çocuklar ders için kullansalar da genel olarak baktığımızda en çok oyunlara ilgi duyulmaktadır. Tabi ki film sektörünü de es geçemeyiz.

2 Kişilik Oyunlar
Arkadaşınızla birlikte evde yapacak bir şeyler bulamadıysanız 2 kişilik oyunlar oynayarak zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Aynı klavyeyi kullanarak birlikte oynama fırsatı sunuyoruz. Her daim çok sevilenleri paylaşmaya çalışıyoruz. 2 Kişilik Silah Oyunları içlerinde en çok sevilenlerinden birisidir. Ama karşılıklı olarak birbirinizi öldürmeyeceksiniz. Tam aksine düşmanlarınıza karşı savaşacaksınız. Bundan dolayı da sürekli olarak birbirinizi korumanız gerekiyor.

İki Kişilik Oyunlar
Bunun dışında beğeneceğiniz oyunlardan birisi de 2 Kişilik Tank Oyunu olabilir. Tanklarımızın başına geçtikten sonra savaş başlamış sayılacaktır. Birbirinizi yok etmek için çok zeki davranmanız gerekiyor. Atik, çevik ve güçlü iradenizle emin olun baş edemeyeceğiniz hiç bir şey olmayacaktır. Bakış açınızı değiştirmeyi çözebilirseniz işte o zaman farkınızı ortaya koymuş sayılırsınız.
2 Kişilik oyun sayesinde bekleme yapmanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü diğer türlü tek tek sırayla oynayacağınızdan dolayı birbirinizi beklemek zorunda kalıyorsunuz. Fakat bunda karşılıklı ya da birlikte mücadele vereceğinizden dolayı daha çok eğleneceksiniz.

3 Kişilik Oyunlar
Hatta 2 Kişilik Dövüş seçenekleri de olacaktır. Street Fighter, Mortal Combat gibi büyük sektörlere damga vurmuş dövüşler en çok ilginizi çekecek alanlardan birisidir. Hadi bu kapışmaların arasına hemen girelim, kendimizi geliştirelim.. Eğlencenin yeni yollarını Silahlioyun.net ile yaşayabilirsiniz. Daima hizmetimiz sizlere sunulacaktır. Bizden ayrılmayınız.

Çok yakın bir zamanda sizler için 3 Kişilik Oyunlar kısmını da oluşturacağız. Orada daha fazla kişiyle oynayabileceksiniz.

Siteye ulaşmak için: http://silahlioyun.net/kategori/2-kisilik-oyunlar.html

 

OyunOn başta olmak üzere Flash oyun siteleriyle ilgilenmekteyim.

2 Yorumlar

  1. Siteler gerçekten çok güzelmiş ben şahsen çok beğendim.

  2. Sitede oldukça fazla çeşit oyun var ara sıra girip oynuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.