14 Şubatta Erkek Arkadaşa Özel Sevgililer Günü Hediyesi

Aşık olan herkes için sevgililer gününün anlamı büyüktür. 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer günü sevgiliye duyulan sevgiyi biri birinden farklı yolla ifade etmenin günüdür. Sevgililer gününde söz konusu erkek arkadaşa ya da daha genel anlamda bir erkeğe hediye seçmek olunca ister istemez sevginin dili de kendini limitli kelimelerle ifadeye bırakır. Peki, sevgililer gününde erkek arkadaşa hediye seçerken nelere dikkat etmeli, hangi hediyeleri ona vermelisiniz?

Kızlar için çiçek, çikolata, peluş oyuncaklar ya da mücevher gibi bir hayli zengin seçenek söz konusuyken böylesi günlerde erkekler için hediye seçeneklerinde yaratıcılığı daha da fazla kullanmak gerekir.

İşte bu nedenle erkek arkadaşınız, eşiniz için sevgililer gününe özel bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız şimdiden kolları sıvamalısınız. Erkek arkadaşınızı, eşinizi sizden iyi kimse tanıyamaz. Öyleyse erkek arkadaşınız için sevgililer gününe özel bir hediye almadan evvel, öncelikle onun sevdiği, keyif aldığı hobi ya da meraklarının bir listesini yaparak işe başlamalısınız. Hediye seçimindeki öncelikli amacınız erkek arkadaşınıza vereceğiniz hediyenin onun mutlu edecek obje ya da eşyalardan oluşması olmalıdır. Doğru hediyeyi seçmenin size vereceği mutluluk, hissettiğiniz alışveriş stresini yarı yarıya indirecektir. Erkek arkadaşa özel sevgililer günü seçimi ile yakınızdaki birine hediye almak arasında hiçbir fark yoktur. Sadece doğru strateji vardır. Bu nedenle iyice düşünerek bir liste hazırlayın!

Sevgiliniz Doğa Sporları ile İlgileniyorsa;

Ona yeni bir olta seti, termos, trekking ayakkabısı, yürüyüş batonu, çadır ve benzeri ekipmanlar alabilirsiniz.

Sevgiliniz Tam Bir İşkolik İse;

Ona çalışma hayatının içinde sizi hatırlatacak hediyeler tercih edebilirsiniz. Özellikle iş dünyasına özel masa üstü çok çeşitli ve farklı aksesuarları günümüzde bulmak mümkün. Karar vermesini kolaylaştıracak, ‘decision maker’; mini golf seti; mini basket potası ya da stresini boşaltmasını kolaylaştıracak bir mini punch ball ideal olacaktır. Bunların yanı sıra kişiselleştirilmiş hediyeler de zamanının büyük bir bölümünü iş ve çalışma hayatı içinde geçiren sevgili için ideal olacaktır. Birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı çerçeveletebilir. Sizin fotoğraflarınızdan oluşan bir masa takvimi hazırlatabilirsiniz. Gün boyu kahve ya da çayını yudumlarken onunla birlikte olacak kişiselleştirilmiş bir mug da güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. İşkolikleri olduğu kadar bu ve benzeri hediyeler dersten başını kaldıramayan ya da sınavlara hazırlanan sevgililer için de idealdir.

Fanatizmi de Es Geçmemek Lazım

Sevgilinizin tuttuğu takımı destekleyen obje ve kıyafetler de bu özel günde sevgilinize iki büyük aşkını hatırlatacak keyifli bir hediye olacaktır.

Hobi ve keyiflerinin yansımaları ile bezeli uzun kollu veya V-yaka bir t-shirt, kışlık bir kapşonlu, iş yerinde/çalışma masasında durabilecek özel bir kupa, üzerinde “iyiki varsın” yazan özel ambalajlı çikolatalar gibi seçenekleri kişiselleştirerek hediye edebilirsiniz.

Güzel bir 14 şubat geçirmeniz dileğiyle…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Mayıs, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.