obilir > Konular > Alışveriş > 130 Kg Taşıma Kapasiteli En Uygun 3 Koşu Bandı

130 Kg Taşıma Kapasiteli En Uygun 3 Koşu Bandı

130 kg taşıma kapasiteli koşu bantları arasında fiyat/performans açısından en çok tavsiye edilen 3 tanesini bir araya getirdik. Bu koşu bantları evde kullanım için uygun. Kurulumu kolay, katlanabilir ve taşınabilir. Fiyatları ise motor gücüne ve içerdikleri fonksiyonlara göre değişiklik gösteriyor.

130 Kg Kapasiteli Uygun Fiyatlı En İyi 3 Koşu Bandı

1- Dynamic Calipso 130 Kg Taşıma Kapasiteli

130 kg taşıma kapasiteli koşu bantları arasında alınabilecek en uygun fiyatlılardan biri olan Dynamic Calipso 2 hp motor gücüne sahip. LCD ekranı üzerinde hız, mesafe, body fat, kalori, zaman ve nabız gibi gösterge bilgileri mevcut. Nabzı elden ölçebilir. 54 kg ağırlığında ve katlanarak taşınabilir. 12 adet otomatik programı var. Manuel eğim özellikli. Yürüme alanı genişliği 40 cm, uzunluğu 120 cm. Darbe emici zemin özelliğine sahip.

2- Dunlop Action 135 Kg Taşıma Kapasiteli

135 kg taşıma kapasitesi olan Dunlop Action koşu bandı 3 hp motor gücünde ve otomatik eğim özelliğine sahip. Bu segmentte uygun fiyatlı en iyilerden biri. Koşu sırasında LCD ekranı üzerinden hız, mesafe, kalori, zaman gibi bilgileri takip edebileceğiniz gibi bandın eğimini kontrol edebilir ve programlayabilirsiniz. Ayrıca RPM, nabız ve body fat gösterge bilgileri de mevcut. 65 kg ağırlığında ve katlanarak taşınabilir. Bandın genişliği 47 cm ve uzunluğu ise 132 cm. Dolayısıyla koşu sırasında daha rahat bir alan sağlar.

3- Hattrick Score 130 Kg Taşıma Kapasiteli

130 Kg taşıma kapasitesi olan Hattrick Score koşu bandı 2.5 hp motor gücüne sahip. Otomatik eğim özelliği mevcut. Koşu sırasında LCD ekranı üzerinden hız, mesafe, zaman, kalori, nabız, bady fat programı gibi bilgileri takip edebilir, bandın eğimini kontrol edebilirsiniz. Usb girişi mevcut olan bu koşu bandında iphone şarj edebilir ve mp3 girişini kullanabilirsiniz. Manuel programlama özelliğine sahip. Ağırlığı ise 68 kg.

Eğer amacınız bisiklete biner gibi pedal çevirerek bacak ve karın kaslarınızı çalıştırmak ise bu durumda kondisyon bisikleti tavsiye yazısına göz atabilirsiniz.

SATIN ALMA İPUCU: İnternetten sipariş vermeyi düşünenler buradan Hepsiburada.com, N11.com veya Trendyol gibi online mağazaların satış kampanyalarına bakabilir.

130 Kg Kapasiteli Koşu Bandı Kurulumu

Bu videoda 130 kg taşıma kapasiteli Dynamic Calipso koşu bandının nasıl kurulduğu anlatılıyor…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spor/Outdoor ve Ayakkabı Mağazaları İndirim Kuponları

 • 20 TL Trendyol İndirim Kodu

  100 TL ve üzeri Trendyolmilla alışverişinde geçerli sepette anında 20 TL indirim sağlar - 20 TL Trendyol İndirim Kodu

 • 30 TL Morhipo Hediye Çeki

  175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 TL indirim çeki için Morpass'a üye olmanız yeterli! - 30 TL Morhipo Hediye Çeki

 • Hepsiburada Kasım 2019 Hediye Çeki

  Bu kampanya dahilinde hediye çeki kazanabilirsiniz. - Hepsiburada Kasım 2019 Hediye Çeki

 • Boyner İndirim Kodları (Liste)

  Boyner indirim kodları listesi bu kampanya sayfasında bulunuyor. İndirim kodu haricinde kampanya sayfasında ayrıca hediye çekleri, banka ve operatör indirim şifreleri yer alıyor. Liste üzerinden tüm yeni ve son dakika fırsat kodlarını görebilir, online […]

 • 200 TL’ye varan N11 İndirim Kuponu

  Bu kampanya dahilinde 200 TL'ye varan N11.com indirim kuponu kazanabilirsiniz! - 200 TL’ye varan N11 İndirim Kuponu

 • 35 TL FLO İndirim Kodu

  200TL ve üzeri alışverişe 35TL indirim sağlar - 35 TL FLO İndirim Kodu

 • % 25 SporCard İndirim Kodu

  Sporcard üyelerine ilk ay geçerli % 25 indirim sağlar - % 25 SporCard İndirim Kodu

 • Spor Salonu Aylık Üyelik Fiyatı 99 TL

  SporCard ile aylık 99TL'dan spor salonlarına SINIRSIZ giriş hakkı... - Spor Salonu Aylık Üyelik Fiyatı 99 TL

 • 40 TL FLO İndirim Kodu

  250 TL ve üzeri alışverişe sepette anında 40 TL indirim sağlar - 40 TL FLO İndirim Kodu

 • 40 TL Trendyol Visa İndirimi

  100 TL'ye 40 TL indirim için Visa kartı Trendyol'a kaydetmeniz yeterli. Detaylar için tıklayın! - 40 TL Trendyol Visa İndirimi

İlginizi Çekebilir

Ultima Enduro Manyetik Spinning Bisikleti

Ev İçin İdeal Alınabilecek En İyi 5 Kondisyon Bisikleti

Tavsiye edilen bu kondisyon bisikletleri kullanıcı yorumlarına da bakarak listelendi. Dynamic 380 Manyetik, Voit Oxycycle, Fox Fitness F55 Mini Egzersiz Bisikleti, Altis MK 220 X Bike ve Ultima Enduro Manyetik Spinning Bisikleti tavsiye ve yorumlar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir