12V Akülü Araba Tavsiyesi

Akülü arabalar çocuklar için en eğlenceli aktivitelerden biri. Aynı zamanda anne ve babalar için de… Akülü araba seçimi yaparken genellikle 12 volt olanlar tercih ediliyor. Uzaktan kumandalı 12V akülü arabalar aynı zamanda ebeveyn kontrolü sağladığı için en çok tavsiye edilenler arasında. Yaşa göre seçim yaparken ileri yaşlarda da keyifle sürebilmesi için 12V akülü araba çocuk için çok daha uygun.

Uygun Fiyatlı En İyi 12V Akülü Arabalar

1- Sunny Baby W498Qht Bmw-X5 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Sunny Baby W498Qht Bmw-X5 12V Akülü Araba Özellikleri
20 kg ağırlığında ve 35 kg maksimum taşıma kapasiteli. 3-8 yaş arası çocukların kullanımına uygun tasarlanmış. Maksimum hızı ise 7 km/h. Değişik tonlarda müzik çalma özelliği var. Mp3 ve FM radyo mevcut. Uzaktan kumandalı. Kapıları açılabilir. Emniyet kemerli. 12V gücünde çift motoru bulunuyor.

2- Samy Range 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Samy Range 12V Akülü Araba Özellikleri
Taşıma kapasitesi 35 kg. Çocuk ayağını gaz pedalından çektiği anda otomatik olarak kendini frenleyebilir. Aşırı ısınmaya karşı devre koruma özelliği var. Ön kaput açılabilir. Akü seti sökülebilir. Ebeveyn kontrolü sağlayan uzaktan kumandası var. 2 x 12V arka motoru mevcut. İleri ve geri vites özelliğinin yanısıra turbo ve normal vites kolu bulunuyor. Işıklı anahtar sistemi olan eğlenceli ve uygun fiyatlı bir model.

3- Baby2Go 6506 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Baby2Go 6506 12V Akülü Araba Özellikleri
Kırmızı, beyaz ve siyah renk seçenekleri olan bu 12V akülü çocuk arabası uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. 3-7 yaş çocuklar için uygun. Deri koltuklu, ileri ve geri vites özellikli. 6 volt veya 12 volt hızda kullanma imkanı mevcut. Emniyet kemeri bulunuyor. Ön farları led ışıklı. Mp3 çaları, müzik, radyo ve ses alternatifleri bulunuyor. 30 kg’a kadar taşıyabilen en uygun fiyatlı akülü arabalardan biri.

4- Baby2Go 6516 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Baby2Go 6516 12V Akülü Araba Özellikleri
Bluetooth uzaktan kumanda özelliğindeki bu 12V akülü araba 30 kg’a kadar taşıyabilir. 3-7 yaş arası çocuklar için uygun. İleri ve geri vites özelliği var. Emniyet kemeri var. Led ışıklı ön farları bulunuyor. Kırmızı, beyaz ve siyah olarak 3 farklı renk seçenekleri mevcut.

5- Aliş 606 Coupe Turbo 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Aliş 606 Coupe Turbo 12V Akülü Araba Özellikleri
3-9 yaş arası çocuklar için uygun olan bu 12V akülü araba 20 kg ağırlığında ve +0 kg’a kadar taşıma kapasitesi var. 6 Volt ve 12 Volt hızda kullanım özelliğinde. Hızı ise 4 km/h – 8 km/h. 2 ileri ve 1 geri vitesi mevcut. Turbo alternatifli. Çift özel şanzımanı ve ışıklı stop lambaları var. Ebeveyn kontrolü için uzaktan kumanda imkanı bulunuyor.

6- Baby2Go 6525 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Baby2Go 6525 12V Akülü Araba Özellikleri
18 kg ağırlığındaki tek kişilik olan bu akülü araba 30 kg taşıma kapasitesine sahip. 2 yaş ile 7 yaş arası kullanıma uygun. Yapabileceği maksimum hız 5 km/h. Diğerleri gibi 12 volt şarj edilebilir aküsü var. Bluetooth ile uzaktan kumanda edilebilir. İleri ve geri vites özelliğine sahip. Emniyet kemeri mevcut. Led ışıklı ön farları var. Mp3 müzik ve ses alternatifleri var. Mavi ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

7- Baby2go 6509 Işıklı 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Baby2go 6509 Işıklı 12V Akülü Araba Özellikleri
30 kg’a kadar taşıma kapasitesi olan bu 12V uzaktan kumandalı akülü araba 3-7 yaş çocukların kullanımına uygun. İleri ve geri vites özelliği var. 6 volt ve 12 volt hızla kullanma imkanı mevcut. Kapıları açılabilir. Led ışıklı ön farları ve emniyet kemeri var. Mp3 müzik çaları ve ses alternatifleri bulunuyor. Kırmızı, sarı ve beyaz renk seçenekleri mevcut.

8- Baby&Toys Mercedes 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Baby&Toys Mercedes 12V Akülü Araba Özellikleri
Resmi lisanslı olan bu Mercedes Benz S63 akülü araba özel boyası sayesinde daha parlak ve göz alıcı. 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış. Ebeveyn kontrolü sağlayan uzaktan kumandası var. Emniyet kemeri de bulunuyor. 2 hız seçeneği mevcut. Lastiklerindeki yumuşak kauçuk sayesinde taş zeminlerde daha sessiz bir sürüş sağlıyor. Gerçekçi motor sesi, istenince açılan ön farları, ön konsoldan ayarlanan sinyalleri ve kornası var. Mp3 çaları ve halihazırda yüklü 10 müzik mevcut. Ses yüksekliği ayarlanabilir. Türkçe kullanım klavuzu sayesinde 5-10 dakika içinde kolayca monte edebilirsiniz.

9- Rollplay Mercedes Akülü Araba 12 Volt Çift Kişilik (Uzaktan Kumandalı) Yeni Model

Rollplay Mercedes Akülü Araba 12 Volt Akülü Araba Özellikleri
İki çocuğun binebileceği genişlikte (çift kişilik). Ses efektli direksiyonu olan geniş oturma alanına sahip bu 12 volt akülü araba aynı zamanda uzaktan kumandalı. Led özellikli ışıkları bulunuyor. İleri ve geri vites özellikli. Kapıları açılabilir. Emniyet kemeri mevcut.

10- Baby2go 9355 Lamborghini 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Baby2go 9355 Lamborghini 12V Akülü Araba Özellikleri
18 kg ağırlığında ve 30 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip. 3-7 yaş arası çocukların kullaımına uygun tasarlanmış şık bir model. Ebeveyn kontrolü sağlayan uzaktan kumandası mevcut. İleri ve geri vites özelliği var. 6 volt ve 12 volt hızda kullanılabilir. Emniyet kemeri mevcut. Led ışıklı ön farları var. Mp3 müzik ve ses alternatifleri olan alınabilecek en iyi akülü arabalardan biri.

11- Pilsan Fortune 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Pilsan Fortune 12V Akülü Araba Özellikleri
25 kg ağırlığında çift kişilik bu akülü araba 50 kg’a kadar taşıyabilir. 2-3 yaş ile 7 yaş arası çocuklar için uygun. Maksimum 7 km/h hız yapabiliyor. 2 x 12 volt arka motor ve 1 x 12 volt ön motoru var. Thermoprotector adı verilen aşırı ısı ve akıma karşı devre koruma sistemi ve ışıklı akıllı anahtar sistemi var. Hareket halinde ön farları yanabiliyor. Elektrik devre kesici fren sistemi mevcut. Normal hızda defransiyel sistemi var. Akıllı uzaktan kumanda özelliği var. Akü seviyesini ölçen akıllı led mevcut.

12- RollPlay Wolkswagen Microbüs 12V Akülü Araba Minibüs (Uzaktan Kumandalı)

RollPlay Wolkswagen Microbüs 12V Akülü Araba Özellikleri
12 volt aküyle çalışan çift motorlu bu minibüs aynı zamanda uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor. İleri ve geri vites özelliği, ışıklı ön farları, açılabilir kapıları ve mp3 çaları ile oldukça eğlenceli ve sevimli bir model.

13- Aliş 605k Tx5 Sport Kumandalı 12 Volt Akülü Araba

Aliş 605k Tx5 Sport 12 Volt Akülü Araba Özellikleri
20 kg ağırlığında ve maksimum 40 kg taşıma kapasiteli. 3-7 yaş çocukların kullanımına uygun bir model. 2 x (6v -12AH) akü ile çalışıyor. Sürekli kullanımda aküsü 90 dakika dayanabilir güçte. 2 ileri ve 1 geri vites özelliği var. Elektronik kornası, elektrikli fren sistemi, çift motor ve özel çift şanzımanı mevcut.

14- Kraft BMW Lisanslı 4 Series Coupe 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

BMW Lisanslı 4 Series Coupe 12V Akülü Araba Özellikleri
Fiyat performans açısından oldukça iyi, uygun fiyatlı ve çok satan bir akülü araba. 3 farklı hız ayarı bulunuyor. 1. viteste 2.2km/s, 2. viteste 3km/s ve 3. viteste ise 4km/s hızda gidebilir. 12V 7Ah çift motoru var. İç ve dış tasarımı gerçeğe uygun. Kademeli hız ayarı bulunuyor ve bu sayede yavaş ve sarsmadan kalkış yapabilir. 2.4G uzaktan kumandası sayesinde ebeveyn kontrolü sağlarken aynı zamanda acil durma butonu da düşünülmüş. Özel kornası, surround müzik sistemi ve mp3 çalar bağlayabilme özelliği ile alınabilecek en iyi akülü araba.

15- Kraft Audi Lisanslı TT-RS 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Audi Lisanslı TT-RS 12V Akülü Araba Özellikleri
EN 71 (Avrupa Standartları) uygunluk belgeli 12 kg ağırlığındaki bu akülü araba 30 kg taşıma kapasitesine sahip. 12V 3.5Ah kuvvetinde çift motoru bulunuyor. İç ve dış tasarımı gerçeğe uygun. 3 farklı hız ayarı var. 1.viteste 2,2km/s, 2.viteste 3km/s, 3.viteste ise 4km/s hızla gidebilir. Kademeli hız ayarı sayesinde yavaş ve sarsmadan kalkabilir. 2.4G uzaktan kumandası ve acil durma butonu mevcut. Özel kornası, yüksek sesli surround müzik sistemi, mp3 çalar bağlama özelliği, ve ışığı açılıp kapanabilen ön farları var. Beyaz, sarı ve kırmızı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Fiyat performans açısından alınabilecek en iyi akülü arabalardan biri…

16- Baby2Go 6524 Mst 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Baby2Go 6524 Mst 12V Akülü Araba Özellikleri
18 kg ağırlığında ve maksimum 30 kg’a kadar taşıma kapasitesi var. 3 hızlı bluetooth uzaktan kumandası sayesinde ebeveyn kontrolü sağlıyor. İleri ve geri vites özelliği mevcut. Led ışıklı ön farları ve emniyet kemeri var. Müzik ve ses alternatifi (mp3) radyosu bulunuyor. 2-3 yaş itibarıyla 7 yaşına kadar uygun kullanımlı ve tek kişilik.

17- Mercedes Benz SLS AMG 12V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Mercedes Benz SLS AMG 12V Akülü Araba Özellikleri
11.5 kg ağırlığında ve 30 kg taşıma kapasiteli. 2-3 yaş ile 7 yaş arası kullanıma uygun. Maksimum hızı 4 km/h. 12V 5ah kuvvetinde çift motoru bulunuyor. İç ve dış tasarımı gerçeğe uygun. Uzaktan kumanda ile ebeveyn kontrolü sağlanabilir. 1 ileri ve 1 geri vites özelliği var. Sarsmayan kalkış sistemi, özel kornası, emniyet kemeri ve ışığı açılıp kapatılabilen ön farları mevcut. Mp3 çalar bağlanabilir. Yüksek sesli surround müzik sistemi var.

18- Mclaren P1 12 V Akülü Araba (Uzaktan Kumandalı)

Mclaren P1 12 V Akülü Araba Özellikleri
12 Volt 7 Ah kuvvetinde çift motoru bulunuyor. 3 farklı hız ayarı mevcut. 1.Viteste 2,2km/s, 2.viteste 3km/s, 3.viteste ise 4km/s. Kademeli hız ayarı sayesinde yavaş ve sarsmadan kalkış mümkün. 3 ileri, 1 geri vites ve park vitesi var. 2.4 G uzaktan kumanda ve acil durma butonu mevcut. Motor sesi ve özel kornası gerçeğe uygun tasarlanmış. Yukarı açılan amortisörlü çift kapısı var. Emniyet kemeri mevcut. Kısa ön ve arka led farları, ön ve arkada amortisörleri, Mp3 bağlantısı, USB girişi, SD kart özellikleri var. Özel geliştirilmiş fan sistemi ile gerçeğe yakın klima ve aynı zamanda akü güç göstergesi ve ses ayarı da mevcut.

Hangi Akülü Arabayı Almalı

Çok tavsiye edilen bu 12V akülü arabaların fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterse de bu listedeki sıralama alınabilecek en ucuz ve iyi akülü arabadan başlıyor. Modeline, tasarımına ve özelliklerine göre kendiniz için en uygun olanı seçip kolayca sipariş verebilirsiniz.

12V Akülü Araba Test Sürüşü Video

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anne, Bebek ve Çocuk Mağazaları Alışveriş Kuponları – Nisan, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.