Home > Konular > Toplum > Toplumsal Sorunlar > 1 Shot 2 Kills; Bir Atış İki Ölüm

1 Shot 2 Kills; Bir Atış İki Ölüm

Büyük resme baktığınızda bu gerçek apaçık karşımızda durmaktadır. Nazilerin işgal yıllarında, olayları tepeden seyreden “hayvan adamlar” ın duruşları bu günkü duruşlarından hiç farklı değildi…

Bir atış iki ölüm, başlığın ingilizce karşılığı böyleymiş ; Bir atış iki ölüm…

 

Tevil edelim, deniliyor ki tek atış ile iki kişiyi öldürebilirsiniz, yani hamile kadınları öldürün ki çocukları da ölsün ve yarın başa bela olmasınlar.

 

Şimdi bunlara “hayvan adamlar” demek bile zul gelir insana, ilkel çağlarda yaşamış vahşi, kan içici topluluklar bile yanlarında masum kalıyor artık.

 

israil ekonomi müsveddesi bennett diyor ki ; “esir Filistinlileri öldürelim”… Diyorlar ki, “efendim olmaz öyle şey. Bu yasal değil”…. Yaratık’ın cevabına bakarmısınız ?…

 

_”Ben çok Arap öldürdüm. Bunda yanlış bir şey yok.”…

 

Evet onlara göre bunda yanlış bir şey yok, hitler’e göre de yahudileri öldürmekte yanlış bir şey yoktu.

 

Büyük resme baktığınızda bu gerçek apaçık karşımızda durmaktadır. Nazilerin işgal yıllarında, olayları tepeden seyreden “hayvan adamlar” ın duruşları bu günkü duruşlarından hiç farklı değildi.

 

Nazi Almanya’sında yaşanan yahudi katliamını, son ana kadar başta Amerika olmak üzere bütün dünya, bu gün Gazze’de olan bitenleri izlerdikleri gibi sessice izlediler.

 

Peki hepsi bu kadar mı ?. Tabi ki değil, esas sorun İslam Alemi içersindeki anlamsız çatışmada gizli bence.

 

Osmanlı toprakları üzerinde yahudi-mason komitelerinin oynadıkları oyunları ne kadar fark edebiliyoruz dersiniz ?.

 

Bunun tek yolu Müslümanlık kriterlerine sahip ve sadık olmaktan geçiyor.

 

Salon salon dolaşıp Cumhur’u temsil etme hevesinde olanlar, bütün bu olan bitene kulak tıkamakla bilmelidirler ki ; Tevrat’ta ki İsrail tanrısı Yehova’nın , Petrol’lü Topraklar, Su’lu Topraklar, Kutsal Topraklar ülkeleri ahdine hizmet ediyorlar.

 

Yeni Dünya düzeninin kuresel oyuncuları, İslam coğrafyası ve özellikle Türkiye hakkında asla iyi şeyler düşünmezler.

 

Filistin’de, Gazze’de sadece çocuklar ve araplar ölüyor sanmayın, orada insanlık ölüyor, orada müslümanlık ölüyor/öldürülüyor.

 

Bu oyunun gerçek aktörlerini, frankafon zihniyeti iyi tanımalıyız, özellikle ülkemizde savaş tamtamları çalanlar, ortaya çıkacak olan faturanın ne anlama geleceğini de iyi bilmelidirler.

 

Abd senatör’ü Albert Jeremiah Beveridge, 27 Nisan 1898 tarihinde senatodaki konuşmasında şöyle diyor ; “Amerikan Cumhuriyeti, tarihin en üstün ırkının kurduğu bir Cumhuriyet’tir. Tanrı tarafından yönlendirilen bir devlettir. Bu Cumhuriyet’in liderleri de yalnızca devlet adamı değil, aynı zamanda tanrı’nın peygamberidir.”

 

“Petrol’lü Topraklar”, ” Sulu Topraklar”, “Kutsal Topraklar…”

 

Dünyanın en gelişmiş silahlarına karşı, neler olduğunu dahi anlayamadan paramparça olan minicik çaresiz bedenler, eninde sonunda Ölüm’e ya da Özgürlük’lerine kavuşacaklar..

 

Ya bizim Müslüman aleminin vicdanları, ya İnsanlığın yitik, kayıp vicdanları, onlarda bir gün Özgür’lüğe ya da özgür Ölüm’e kavuşabilecekler mi ?.

 

“Ve vahşi hayvanlar bile bir araya toplanınca..” (“Ve izel vuhuşu huşirat”) Tekvir-5

 

Selametle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir