Home > Konular > Alışveriş > Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Toz torbasız elektrikli süpürgeler bizi torba derdinden kurtarır. Hazneye biriken tozları boşaltıp, hazneyi yerine takarsınız. Basit ve kolay kullanımlıdır. Emiş gücü yüksek ve sessiz çalışan torbasız elektrikli süpürgeler en çok tavsiye edilenler. Dışarıya koku vermemesi ve hijyenik olması da önemli ayrıntılar arasında. Uzun kablolu, ergonomik tasarımlı ve hafif olması yormadan temizlik yapmanızı sağlar.

ÖNERİLEN MODELLER

Tüm bu özelliklere sahip, kullanıcı yorumları olumlu, fiyatı uygun ve tavsiye edilen bir model ise buradaki Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Torbasız Elektrikli Süpürge (Tıkladığınızda açılan sayfadan fiyat ve detayları görebilir, sipariş verebilirsiniz). Fiyat/performans açısında en çok önerilen modellerden biri.

Daha ucuz fiyatlı olarak buradaki Arnica’nın Tesla Premium Rose modeli de önerilebilir. Her ikisini de kıyaslayıp, bütçenize göre karar verebilirsiniz.

Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl? Kullanıcı yorumları ne diyor ve neden tavsiye ediliyor? Bu yazımızda Philips FC9924/07 özellikleri hakkında kısa bir özete yer vermeye çalıştık.

Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips FC9924/07 Torbasız Elektrikli SüpürgeEmiş gücü yüksek, tasarımı güzel bir torbasız elektrik süpürgesi. Çok sessiz ve iyi toz alıyor olması aynı zamanda fiyatının uygun olması dolayısıyla en çok satılan torbasız elektrikli süpürgeler arasında. Kullanıcı yorumları beklentilerini karşıladığın söylüyor. Tertemiz sandığınız halıda bile denediğinizde çıkan toza şaşırabilirsiniz.

Emiş Gücü Yüksek ve Sessiz Çalışan Torbasız Elektrikli Süpürgesi

Philips’in FC9924/07 modelinde emiş gücü yüksek ve sessiz çalışan bir motor var. Böylece en sert zeminlerde bile derinlemesine temizlik yaparken aynı zamanda sesiz olmasından dolayı memnun edecektir. Özellikle bebekli aileler için en çok tavsiye edilen modellerden biri. İşlevselliği olan bir torbasız elektrikli süpürge. Aynı zamanda hafif. Dolayısıyla rahat taşınabilir ve evin içerisinde bir odadan diğerine giderken sizi yormayacak, belinizi ağrıtmayacaktır. Bu da toz torbasız elektrikli süpürgenin diğer güzel özellikleri arasında. Emiş gücünü kontrol edebilir, gerekli durumlarda kolayca yükseltip, kısabilirsiniz. Halıda birkaç gitgel yapınca sürdüğünüz yerin renginin açıldığını fark edeceksiniz. Süpürge tutmaktan nefret eden bir erkek bile rahatlıkla evi tertemiz yapabilir 🙂

Dışarıya Toz ve Koku Vermiyor

Genellikle elektrikli süpürgelerde dışarıya toz ve koku vermesinden şikayetçi olunur. Philips FC9924/07 modeli dışarıya toz ve koku vermeden temizlik yapan en iyi toz torbasız elektrikli süpürgelerden biri. Özellikle kullanım sırasında havayı kirletmemesi ve antialerjik olması en önemli özelliklerinden biri. Ayrıca filtrenin rahat temizleniyor olması bir toz torbasız elektrikli süpürge için önemli konulardan. Philips’in  FC9924/07 Marathon Ultimate modeli bu konuda da başarılı. Toz haznesi çok kolayca çıkarılıyor. Torba derdi olmaması çok iyi.

Tasarımı ve Aparat Sayısının Yeterliliği

Bir elektrik süpürgesinin tasarımı, kullanışlı ve ergonomik olması kullanım rahatlığı açısından dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri. İyi tasarlanmış bir toz torbasız elektrik süpürgesi kullanım sırasında sizi yormayacağı gibi, estetik değerleriyle de evde sanki dekoratif bir obje gibi durarak göz zevkinize hitap eder. Philips’in FC9924/07 Marathon Ultimate modeli çarpıcı tasarımıyla ilk etkisini yapıyor. Kullanıcı yorumlarında da tasarımın iyi oluşu vurgulanmış. Bu konuda pek çok kullanıcı hem fikir.

Bir elektrikli süpürgenin aparat sayısı ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeteli olmalı. Örneğin koltuk aralarını tozlardan arındırırken veya evin köşelerindeki tozları alırken standart aparatlarda zorlanabilirsiniz. İşte bu noktada ilave aparatlar size yardımcı olacaktır. Philips’in FC9924/07 Marathon Ultimate modeli bu noktada ihtiyaç duyulan tüm aparatlara sahip. Bu da toz torbasız elektrikli süpürgelerde olması gerek önemli özelliklerden birisi.

Kol Üzerinden Uzaktan Kumanda İle Açıp Kapatma

Eğilmeden çalıştırma ve duraklatma için ErgoGrip uzaktan kumanda özelliği var. Başlık dar alanlarda kolaylıkla hareket edebilir. Entegre uzaktan kumanda ile gücü artırmak, azaltmak ve hatta elektrikli süpürgeyi kapatmak çok kolay. Toz torbasız elektrikli süpürgeyi kullanırken telefon çaldığında tek bir parmak dokunuşuyla elektrikli süpürgeyi kapatabilir ve hemen telefona cevap verebilirsiniz. Bu örnekleme Philips’in FC9924/07 modelinde bu özelliğin nasıl işe yaradığını vurgulama için yapılıyor. Bu kullanım rahatlığı sağlayan önemli özelliklerden biri.

Uzun ve Kullanışlı Kablo

Elektrik süpürgelerinde kablonun uzun ve kullanışlı olması önemlidir. Fişe takıp bir odadan diğerine geçtiğinizde veya fiş temizlik yapılacak yere uzak bir alanda ise uzun kabloya ihtiyaç duyarsınız. İşiniz bittiğinde ise kablonun kolayca toplanması gerekir. Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Torbasız Elektrikli Süpürge uzun kablolu oluşu ve kablonun rahat bir şekilde kullanımı ve toplanması işi kolaylaştırıyor.

Hortum ve Tekerlekler

Hortum ve tekerleklerin ergonomik olması kullanım sırasında rahat hareket etmenizi sağlar. Toz torbasız elektrikli süpürge için de geçerlidir bu. Siz işinizi yaparken sağa yada sola döndüğünüzde sizin hareketinizle beraber elekrtikli süpürge de uyumlu olarak çalışmalı, hareketinize paralel hareket etmeli. Philips FC9924/07 modeli bu konuda oldukça iyi yorumlar alımış tavsiye edilen bir model.

Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Süpürge Özellikleri

Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Süpürge kullanıcıları tarafından öneriliyor ve iyi özellikli olduğu vurgulanıyor. Tanıtımda bahsedilen Philips FC9924/07 özelliklerine bakalım…

2400 W gücündeki bir elektrikli süpürgeden daha fazla toz topladığı belirtilmiş. A enerji sınıfı olması anti allerjik olması en önemli ayrıntılar arasında. A enerji sınıfıyla az elektrik tüketirken yüksek performansta emiş gücü kullanıcıları en çok memnun eden özellikleri arasında. Uzaktan kumandalı oluşu sayesinde yorulmadan rahatça açıp kapatabiliyorsunuz. Sert zeminlerde bile yüksek çekiş gücü sayesinde iyi performans gösteriyor. Emiş gücü için PowerCyclone 7 teknolojisi adı verilen sisteme sahip. Bu aerodinamik tararım 3 etkili adımda hava direncini en aza indirerek emiş gücü performansını arttırıyor.


Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Süpürge Nasıl Kullanılır?

Toz torbasız olan Philips FC9924/07 nasıl bir elektrikli süpürge? Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Süpürge Nasıl Kullanılır? Philips FC9924/07 Özellikleri ve kullanım detayları

Buraya tıklayarak Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Torbasız Elektrikli Süpürge sayfasına giriş yapabilir, fiyat ve detalyarı inceleyip sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ev İçin İdeal Koşu Bandı Nasıl Seçilir?

Evde kullanılabilen koşu bantlarını inceledik. İşte fiyat / performans açısından en iyi koşu bantları...