Home > Konular > Oyun > Bilgisayar Oyunları > Similogy Robotu İle Travian Oyununda Avantaj Kazanabilirsiniz

Similogy Robotu İle Travian Oyununda Avantaj Kazanabilirsiniz

Similogy Robotu, “Travian” oyunu oynayanlar için geliştirilmiş akıllı bir saldırı ve gelişim sistemi. Similogy programı sayesinden Travian’da büyük avantajlarınız olacak, Bunlardan en önemlisi 24 saat boyunca online kalabilmeniz olacak. Peki, bu nasıl olacak?

Similogy Travian Robotu

Similogy Robotu, “Travian” oyunu oynayanlar için geliştirilmiş akıllı bir saldırı ve gelişim sistemi. Similogy programı sayesinden Travian’da büyük avantajlarınız olacak, Bunlardan en önemlisi 24 saat boyunca online kalabilmeniz olacak. Peki, bu nasıl olacak?

 

İlk olarak programı bilgisayarınıza kuruyorsunuz sonrasında kendi köyünüzün çevresinde, yakınlarınızdaki köylerden saldırı düzenleyeceğiniz köylerin koordinatlarını alıp operasyon bölümüne ekliyor ve bu köylere hangi tür askerlerden kaçar tane göndereceğinize karar veriyorsunuz. Sonrasında bu köylere kaçar dakika aralar ile saldırı düzenleneceğini bildiriyorsunuz. Bunların belirledikten sonra “Ekle” tuşuna basarak bir operasyon düzenlemiş ve listenize eklemiş oluyorsunuz.

 

Yukarıda anlattığıma benzer birçok operasyon düzenleyebilir ve bu köylere 24 saat boyunca düzenli saldırı timleri gönderebilirsiniz. Gönderebilirsiniz derken lafın gelişi söylüyorum program bunları artık sizin yerinize otomatik olarak yapacak.

 

Peki, bu kadar mı? Hayır. Bundan sonra gidip gelen saldırıları program istatistik olarak değerlendiriyor. “Gidilen köylerde kayıplar oldu mu? Ne kadar hammadde geri geldi? Başarı oranı nedir?” gibi istatistik bilgiler topluyor ve sizin belirlediğiniz değerlere göre ikinci üçüncü ya da daha fazla saldırı timini arka arkaya gönderiyor.

 

Örnek olarak bir köye 10 kişilik bir saldırı timi gönderdiniz toplamında 600 hammadde getirmeleri gerek ama 290 hammadde getirdiler ve sizin 2. birliği göndermeniz için gerekli kıstaslarınızdan biri %50 başarı ve üstü olması gerekiyor böyle bir durumda 2. birliği bu köye göndermiyor ve bir sonraki köye saldırı düzenliyorsunuz. Ya da %50 başarı istiyorsunuz ama 200 hammadde ve üstünde hammadde gelen bütün köylere 2. birliği göndermek istiyorsunuz böyle bir durumda ise başarı oranına değil hammadde oranına bakılarak 2. birlik gönderiliyor.

 

Travian’da Kapanan Köylerin Tespiti

Travian’da yağma köyleri bir süre sonra sahipleri tarafından ya da farklı sebeplerden dolayı kapanırlar. Böylesi bir durumda program bu köyleri tespit ediyor ve eğer siz isterseniz bu köyleri otomatik olarak operasyon listenizden çıkartıyor.

 

Similogy Robotu Travian Tarafından Yakalanmıyor mu?

Similogy robotunun yakalanması diye bir şey mümkün değil. Neden derseniz, Similogy robotu oyunu sizin oynadığınız gibi oynar kendi bünyesindeki “webBrowser” ile oyuna erişim sağlar oyundaki linklere v.s. sizin tıkladığınız gibi tıklar saldırıları sizin gönderdiğiniz gibi gönderir. Yani oyunun başında 24 saat canlı bir insan varmış gibi oyunu oynar . Zaman aralıklarını ayarlar ve standart bir zaman aralığı ile saldırı düzenlemez bu yüzden hiçbir problem olmadan oyunu oynamaya devam edersiniz.

 

Similogy Robotunun Bana En büyük Artısı Nedir?

Similogy’ın size en büyük artılarının başında 24 saat boyunca aralıksız ve Akıllıca saldırılar düzenleyebilmeniz. Sabah oyuna girdiğinizde “Hammadde” deponuzun dolup taşıyor olması, gelişmelerinizi otomatik olarak yapmanız (şu anda beta düzeyinde), asker üretimlerinizi otomatik olarak yapmanız (şu anda beta düzeyinde), çevre köyleri kısa zamanda sömürgeniz hale getirmeniz gibi…

 

Unutmayın hammaddelerini belli aralıklarla ya da devamlı olarak alırsanız köyler gelişemez ve asker üretemez askeri olmayan köy ise size saldıramaz, bu da sizin köyünüzün kısa zamanda gelişmesi için büyük avantaj sağlar.

 

Hangisini Almalıyım: Similogy Robotu mu? Altın mı?

Bu konuda herkesin farklı bakış açısı olabilir ama şöyle düşünün Similogy Robotu bu oyunda büyük bir silah gibidir ya da “Komuta Merkezi” gibidir. Sizin komutlarınızı koşulsuz olarak 24 saat boyunca durmadan yorulmadan dakikası dakikasına yerine getirir ve en önemlisi askerlerinizi korur.

 

Köye geri dönen askerler 30 saniye ile 240 saniye arasında sizin belirlediğiniz bir zaman aralığında yeni saldırı için yola çıkarlar. Köyünüze olası bir saldırı olduğunda program sizi anında haberdar eder ve hiçbir şey yapmasanız ve saldırı köyünüze gelse bile köyde asker olmadığında 3-5 hammadde kaybı ile saldırı sonuçlanır.

 

Normal şartlarda ne oluyor peki? Adam gece saat 5’e saatini kuruyor gece kalkıp siz uyurken saldırı gönderiyor ve sabah kalktığınızda bütün askerlerini ve emekleriniz heba olmuş oluyor böyle bir durumu kaç tane altın alarak savuşturabilirsiniz?

 

Böyle bir durumdan kurtulmanın 2. bir yolu daha var 24 saat boyunca uyumadan bilgisayar başında olmak ve saldırı geldiğinde askerleri kaçırmak hammaddeleri harcamak v.s. Sizce hangisi daha mantıklı? Altın alıp hızlı gelişmeye çalışırken gelen saldırılar ile köyünüzün dağıtılması mı? 24 saat boyunca uyumadan oyun oynamak mı? Yoksa Similogy Robotu kurup köyünüzün gelişimini hızlıca sağlamak çevre köyleri düzenli ziyaretler ile sömürge köye çevirmek ve bir saldırı geldiğinden askerleri korumak mı?

 

Burada seçim sizin isteyen yine altın alır ve hızlı gelişimini tamamlar ama ne olursa olsun hiç kimse 24 saat boyunca bu oyunun başında durup takip etmek istemez. Emeklerinizin heba olmaması için Similogy Travian Robotu biçilmiş kaftandır.

 

Programı indirebileceğiniz Adres : http://www.similogy.com

 

Yazar Hakkında:

Son 11 senedir profesyonel olarak programcılık ile uğraşan yazar, şimdiye kadar E-Ticaret alanında birçok uygulama geliştirmiş. E-Ticaret çalışmalarına ara veren yazar şimdilerde programlaması zaman alan bazen de zor olan Bot tarzı yazılımlara yönelmeyi tercih etmiş. Geliştirdiği robot yazılımlar içinde en çok sevdiği NetTravian ise Travian oyununa yönelik yazılımın özellikle oyunculara büyük kolaylıklar sağladığına inanıyor. Genel olarak Freelance olarak çalışıyor. Yazarın http://www.ekremkececi.com isminde bir de kişisel websitesi bulunuyor.

Online Alışveriş Önerisi

İlgilendiğiniz ürünleri internete özel indirim fırsatları sunan ePTTAVM (PTT Alışveriş Sitesi) üzerinden satın almanız mümkün. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme gibi avantajları var. Diğer alışveriş sitelerinin aksine, PTT güvencesi ile yurdun her iline, her ilçesine gönderim yapıyor. Buraya tıklayarak ePTTAVM sitesine giriş yapabilir ve sipariş verebilirsiniz >>.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir