Home > Konular > İlişkiler/Aşk/Flört/Evlilik > Evlilik > Kocam Beni Sevmiyor, Kocam İlgisiz ve Soğuk Davranıyor

Kocam Beni Sevmiyor, Kocam İlgisiz ve Soğuk Davranıyor

Kocam Beni Sevmiyor” kelimeleri ile sorunun kaynağı olarak sadece “Koca” gösterilir. Birini suçlarken ya da daha farklı bir ifade ile suçu kendi üzerimizden atarken işaret parmağımızla hedef gösteririz. Bu hareketi yaparken bile 1 parmak (İşaret Parmağı) hedefi gösterirken, diğer 3 parmak (orta, yüzük ve serçe parmaklar) kendimizi 1 parmak (Başparmak) ise dışarıdaki etkileri işaret eder. Buradan yola çıkarak, etrafınızdakileri ve kocanızı yargılamak yerine önce bazı şeylere kendinizden başlamalısınız. İş işten geçmeden harekete geçmeli ve mantıklı adımlar atmalısınız diye düşünüyorum.

Kocanız “İlgisiz”, “Soğuk” ve “Sevgisiz” bir hale mi geldi?

İlgisiz KocaKocanız soğuk, mesafeli, ilgisiz ve sevgisiz bir hale geldiyse ilişkinizin sarsılmaz temelleri belkide sandığınız kadar kuvvetli değildir. Durumu iyi değerlendirmeli ve doğru kararlar vermelisiniz. İlk günlere geri dönebilmek, hemen hemen herkesin özlemidir. Telaşlanmaya gerek yok. O ilişki sizindi ve eski haline getirmek mümkün. Sadece hayatınızda nelerin değiştiğini keşfetmeniz gerekir. Aşk, sevgi gibi kavramlar tozlansa da, küllense de yeniden alevlendirilebilir. Kocan için tekrar vazgeçilmez olabilirsin. Şimdi aşağıdaki soruları kendine sormanı istiyorum.

 • Kocan ya da erkek arkadaşın sana soğuk ve ilgisiz mi davranmaya başladı?
 • Tutumu nasıl?
 • Dikkate almıyor mu?
 • Küçük mü görüyor? Kısacası, alakasız mı davranıyor?
 • Kendini geri mi çekiyor?
 • İlişki kuracak, yakınlaşacak tutkusu mu yok?

Bu sorulara “EVET” olarak cevap veriyorsan, ilişkin de “Tehlike” sinyalleri veriyor demektir. Bu tür davranışlar kanser gibidir. En iyi yapabildiğiniz aktivitelere bile sirayet ederek, ilişkiyi işlemez hale getirir. İşin kötü tarafı ise uyutucu bir etki gösterir.

Kaybedilen her heyecandan sonra kısa bir şok yaşanır ve kanıksanarak ilişki yaşanmaya devam eder. Birlikte geçirilen zamanların önüne iş, arkadaş toplantıları, ev işleri, bireysel faaliyetler, tekil alışverişler vb. gibi aktiviteler geçer. Önce tepki gösterilerek karşı konulsa da bir müddet sonra kanıksanır. İlişki yeni haliyle kabullenilir. Ancak, bu şekilde atılan her adım, sonun başlangıcı için bir tuğla daha koyar. Kesinlikle, bir şeyler yapılması gerek. Ama Ne?

Kocanın kalbini tekrar kazanmak senin elinde, yapılan bilimsel araştırmalar ve anketler sonucunda raporlar hazırlanmıştır.Yani bu sorun aslında sadece senin problemin değil. Binlerce hatta onbinlerce çift aynı sorunlardan yakınıyorlar. Problemin olduğu yerde muhakkak bir çözüm vardır.

 • Sizden uzak olması, bir daha yakın olmayacağı anlamına gelmez…
 • İlgisizlik, aşkın bittiği anlamına gelmez…
 • Şu anda soğuk olması, sevmediği ya da sevmeyeceği anlamına gelmez…

Senin ve ilişkisinden çalkantılar yaşayan herkes için umut verici çözümler var. Buradaki diğer yazılarımda bu yöntemlerden bahsetmeye çalışacağım. Bilimsel olarak kendini kanıtlamış yöntemlerle “Kocanın Kalbini” tekrar kazanabilir ve “Kocam Beni Sevmiyor” sendromundan kurtulabilirsin.

İhtiyaçların söz konusunda olduğunda açık ve net bir şekilde düşüncelerini dile getirebilir. Bu yolla hem kendini daha mutlu hissedebilir ve kocanın kalbini kazanabilirsin. Oldukça iddialı gözüküyor. Evet, bence de oldukça iddialı. Ama sonuç veriyor.

Kocanın Kalbini Kazanmak için Olumlu Kadın olun

Olumlu kadın olmak birçok şeyin başlangıcıdır. Olumlu olmak bir erkek ile iletişim kurmak için en iyi yöntemdir. Erkekler kendi aralarında iletişim kurarlarken fazla bir tereddüt yaşamazlar. Ya da üstü kapalı sorunlarla uğraşmazlar. Açık, Net ve Direkt’tirler.

Olumlu kadın eşi ile başarılıdır, çünkü onun direktliği  bir erkeğin kolaylıkla anlayıp ilişki kurabileceği bir şeydir.

Erkeklerin birbirleri ile genel olarak nasıl iletişim kurduklarını düşünün: söylemeye ihtiyaç duydukları şeyi söylerler. Ve kadınlarla da durum farklı değildir: başarılı kadınlar eşleri ile TAM OLARAK erkeklerin erkelerle kurduğu gibi iletişim kurarlar.

 • Net olun…
 • Açık cümleler kurun…
 • Tam olarak ne istediğinizi ifade edin…

Örneğin, eşiniz toplantıya gidecek ve takım elbise için kravat soruyor. Her zamanki gibi, “Mavi de olur Gri de”, “Sen nasıl rahat ediyorsan” gibi cümleler kurmak yerine, “Gri daha uygun olacak” cümlesi onu rahatlatır. Bu çok basit, kolaydır – ve karar vermek zorunda olmamak eşinize de iyi gelebilir. Artı, tüm erkekler bu konuda hemfikir…

Tavsiyeler

Kocanın Kalbine Gir E-Kitabı” kendi alanında en iyisi olup, evlilikte ilişki sorunlarına son vermede olağanüstü sonuçlar vermektedir! Bu kitabı okuyup uygulayanlar birkaç hafta gibi kısa bir sürede huzurlu bir ilişkiye kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Siz de inceleyin!

2 yorum

 1. Merhaba ben maraz yaş 34 gizli seviyeliyim Her yaştan gizliliğe önem veren sır kalmasını isteyen her yaştan İLGİSİZ EVİNİ UNUTAN EVE İÇKİLİ GELEN SİZE GÜZEL SÖZLER SÖYLEMEYEN KADINLIĞINIZI SİZE HİSETİRMEYEN KOCANIZDAN GÖRMEDİĞİNİZ İLGİ SEVGİYİ GÖRECEKSİNİZ SÖZ MUTSUZ,EVLİ,DUL,TÜRBANLI,AÇIK BAYANLAR GSM:0506 163 47 72 ÖZEL NUMARAYA açık erkekler aramasın sakın) MUTSUZ BAYANLARI MUTLU EDERİM HER KONUDA OKUYAN VE ARAYAN ARAMAYAN BAYANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA .BEN MARAZ SOYDAN. Denemeden bilemezsin yaşanan heyecan ve mutluluğu ) ÖZELİN ÖZELİM SIR RIN SIR RIMDIR ÖLENE DEK SADECE CİDDİ BAYANLAR (NOT:ERKEKLER ARAMASIN SAKIN) sohbet etmek isteyen sadece evli bayanlarla sohpet ederim
  

  • BENİM İÇİN ÇOK DEYERLİ OLAN HANIMLAR ARAMADIĞINIZ SÜRECE ARAMAM RAHATSIZ ETMEM ASLA )MERHABA BEN MARAZ SOYDAN BENİM İÇİN ÇİRKİN BAYAN YOKTUR İLGSİZ MUTSUZ BAYAN VARDIR .)( İLGİ VE MUTLUĞU HAKEDİYORUM DİYEN BAYANLAR ( NOT: BEN KENDİMİ KADINLARA ADAMIŞIM SANALCI ABAZA TEL DE İLİŞKİ YAŞAMAK İSTEYEN KADINLAR UZAK DURSUN DÜRÜST BAYANLARI SEVERİM ADECE CİDDİ BAYANLAR ( MERHABA TÜM BAYANLAR BEN MARAZ SOYDAN YAŞIM 34 GİZLİK BENİM İÇİN ŞART YAŞADIĞIM İLİŞKİLERİM 1 SATLİK 1 GÜNLÜK 5 GÜNLÜK BİR AY 1 YIL VE ÖMÜR BOYU BEN VARIMDİYEN ( 25 ) İLE (55) YAŞ ARASI BAYANLAR (İLGİSİZ EVİNİ UNUTAN EVE İÇKİLİ GELEN SİZE GÜZEL SÖZLER SÖYLEMEYEN KADINLIĞINIZI SİZE HİSETİRMEYEN KOCASINDAN İLGİ GÖRMEYEN BAYANLAR) HER TÜRLÜ İLGİYİSEVGİYİ MUTLULUĞU YAŞAMAK İÇİN MUTSUZ,EVDE YANLIZ KALAN KOCASI ŞEHİR VE YA YURT DIŞINDA OLAN EVLİ VE AÇIK TÜRBANLI HANIMLAR SİZ NE İSTERSENİZ ÖYLE OLACAK EVLİLİĞİNİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİLENMİYECEK MÜSAİT OLDUĞUNUZ ZAMAN ARARSINIZ ARAMADIĞIN ZAMAN ARIYIP RAHATSIZ ETMEM HERŞEY GİZLİ KALACAK) (ERKEĞE HASRET DUL AÇIK) VE YA (TÜRBANLI HANIMLAR) CANI İSTEYİPTE HAMİLE OLDUĞUNUZ İÇİN YANINIZA YAKINLAŞMAYAN YANLIZ KALAN HAMİLE BAYANLAR ( GSM: 05372031021 – 0506 163 47 72 ÖZEL NUMARAYA AÇIK) MUTSUZ BAYANLARI MUTLU EDERİM HER KONUDA OKUYAN VE ARAYAN ARAMAYAN BAYANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA .BEN MARAZ SOYDAN. ÖZELİN ÖZELİM SIR RIN SIR RIMDIR ÖLENE DEK SADECE CİDDİ BAYANLAR (NOT:ERKEKLER ARAMASIN SAKIN) GSM0:506 163 47 72 ÖZEL NUMARAYA AÇIK GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN HANIMLAR (İSTEMEYEN BAYAN VARSA ARAMAYA BİLİR SAYGI DUYARIM. TANIŞTIĞIM ÇOK HANIM VAR ONLAR GİBİ KENDİNİ MUTLU HİSETMEK İSTEYEN HANIMLAR SİZİN ONLARDAN NE EKSİĞİNİZ VAR BENCE ARAYANLAR CESARETLİ HOŞÇAKALIN❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir