Home > Konular > Özel Günler, Kutlamalar > Anneler Günü > Anneye Hediye Seçenekleri, Anneler Günü İçin Çiçek Gibi Öneriler

Anneye Hediye Seçenekleri, Anneler Günü İçin Çiçek Gibi Öneriler

Anneler gününde annenize ne hediye edeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, üzülmeyin yalnız değilsiniz. Pek çok kişi haftalar hatta aylarca bu çok özel günde, anneler gününde, annesine hediye seçmek için fikir arayışına giriyor. Anneler günü için en orijinal hediye, anneler günü için en mükemmel hediye, anneler günü için en özel hediye derken günler akıp gidiyor. Oysa bütçenizi pek de zorlamayacak biraz zaman ayırarak özelleştirilebilecek, bütçenizi yormadan günün anlam ve ehemmiyetine hizmet verecek hediye seçenekleri yaratmak elinizde…

 

Anneler günü denilince hiç kuşku yok ki akla ilk gelen anneler gününe özel bir demet taze çiçek almak oluyor. Her yıl belki de çocukluk döneminizden bu yana annenize, bu özel günde bir demet çiçek armağan etmiş olabilirsiniz. Ve artık çok daha orijinal fikirler arıyor olabilirsiniz. Düşünceniz her ne olursa olsun çiçekleri listenizden çıkarmayın ve bu seferki anneler gününde bu seçeneği biraz daha kişiselleştirin.

 

Nasıl mı?

Taze çiçekler, demet çiçekler eğer bir buket halinde satın alırsanız birkaç günlük ömrü olan hediyelerdendir. Oysa bu süreyi uzatmak sizin elinizde… Günümüzde çiçek seçerken birbirinden ilginç ve yaratıcı aranjmanlar hazırlamak, hazırlatmak hatta bunları “online” olarak gerçekleştirmek elinizde. Annenizi sizden iyi kimse tanıyamaz bu nedenle sevdiği çiçeklerin bir listesini hazırlayın ve dilerseniz online olarak siparişini verin. Düzenlemesinden, vazo seçimine kadar her türlü detayı planlayarak bu işlemi tamamlayabilir, tıpkı çocukluğunuzda olduğu gibi hazırlayacağınız özel bir kutlama kartı ile birlikte annenizin, anneler gününü tebrik edebilirsiniz.

 

Rengârenk ve Kişiye Özel Tasarlayabileceğiniz Saksılar

Bir diğer çiçek sunumu ise eğer vaktiniz var ise, annenizin balkon ya da bahçesine yönelik hazırlayabileceğiniz özel bir saksı ile gerçekleşebilir. Yapacağınız şey çok basit toprak bir saksı satın alın. Hobi, ahşap boyama, cam boyama gibi malzemeler satan bir dükkana uğrayarak dilediğiniz renk veya renklerde seramik boyası satın alın. 2-3 renk seçeneğini ve fırçayı ortalama 10 TL’ye çözümlemek mümkün. Resim yeteneğinizi konuşturarak saksıyı boyayabilir, dilediğiniz desenlerle süsleyebilirsiniz. Hazır şablonlar bu noktada size yardımcı olacaktır. Kendinden vernikli boya seçtiğiniz taktirde vernikleme işlemine gereksinim olmaksızın duygularınızı saksının yüzeyine aktarabilirsiniz. Ardından bahçe-balkon çiçekleri satan bir çiçekçiye uğrayarak ilkbaharda zengin seçenek sunan bahar çiçeklerinden satın alabilir ve kendi tasarımınız saksıların içine yerleştirerek annenize hediye edebilirsiniz. Böylece hem kendi emeğinizle oluşturduğunuz hem de bütün bir sezon boyunca canlı kalacak çiçekleri annenize, bütçenizi de fazla sarsmadan hediye etmiş olursunuz.

 

Çiçek Gibi Meyve Sepetleri…

Bir süredir web sayfalarında sıkça rastladığım bir çalışma da bu yıl sizin için farklı bir hediye seçeneği olabilir. Yenilebilen meyvelerin birbirinden farklı formlarda tıpkı birer çiçek gibi aranje edildiği sepetlerle annenize sevginizi ifade edebilirsiniz. Meyvelerin birer çiçek gibi yerleştirilecekleri kupa, saksı, sepet gibi objeleri de kişiselleştirerek orijinal ve annenize özel bir hediye de yaratabilirsiniz. Online alışveriş kuponları dağıtan tikokupon.com’da meyve sepeti siteleri için güzel kuponlar var. Buraya tıklayıp online meyve sepeti sayfasına bakın. Hem lezzetli buket, lezzetli hediye ve frutation gibi sitelerden fikir edinebilir, hem de sipariş verirken ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Online Alışveriş Önerisi

İlgilendiğiniz ürünleri internete özel indirim fırsatları sunan ePTTAVM (PTT Alışveriş Sitesi) üzerinden satın almanız mümkün. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme gibi avantajları var. Diğer alışveriş sitelerinin aksine, PTT güvencesi ile yurdun her iline, her ilçesine gönderim yapıyor. Buraya tıklayarak ePTTAVM sitesine giriş yapabilir ve sipariş verebilirsiniz >>.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir